|  Aanmelden lid 

Fulco's Vocaal Festival

Deelnemende koren 2022

Hoge Noot Popkoor www.popkoorhogenoot.nl
Fulco's Regionaal Mannenkoor Mannenkoor www.fulcosmannenkoor.nl
Zangkoor Expressif Vrouwenkoor  
Deurnes Mannenkoor Mannenkoor www.deurnesmannenkoor.nl
Schoonhovens Vrouwenkoor Vrouwenkoor  
Sing4Fun Popkoor www.sing4Fun.nl
De Waterlanders Seniorenkoor www.waterlanderslelystad.nl
Laat maar waaien Gemend koor www.laat-maar-waaien.nl
Amuse Vrouwenkoor  www.amusekoor.nl
refreshSing Vrouwenkoor www.refreshSing.nl
Zingen Houdt Jong Seniorenkoor www.abzvleuten.nl
Coro d'Oro Kamerkoor www.corodoro.nl
Schoonhoven Popkoor www.popkoorschoonhoven.nl
Melody Singers Gemend koor www.melodysingersemmeloord.nl
Songs & Strings Popkoor www.inesleijen.nl
Blossom Popkoor www.pkblossom.nl
Pop koor Popvalley Popkoor www.popkoorpopvalley.nl
Ondersteboven Maatschappijkritisch www.koor-ondersteboven.nl
Lake District Sound Close Harmony Group www.lakedistrictsound.nl
Musical- en Popkoor Delft Popkoor www.musicalenpopkoordelft.nl
Vocaal sextet MAAT 41 Vocal group www.maat41.nl
IJsselsteinszeemanskoor Shantykoor www.ijsselsteinszeemanskoor.nl
Pepperoni Popkoor  
Jammin Vocal group vg-jammin.weebly.com
De Steegzangers Gemend koor www.desteegzangers.nl
Zoetermeers Mannenkoor Mannenkoor www.zoetermeersmannenkoor.nl
Utrechts Operakoor Gemend koor www.utrechtsoperakoor.nl
Korage Vrouwenkoor www.korage.nl
Shantykoor Scheveningen Gemend koor www.shantykoorscheveningen.nl
De Koorsprong Popkoor www.dekoorsprong.nl
Dutch Pride Barbershopkoor www.dutchpride.nl
Popkoor d' Accord Popkoor www.daccord-breda.nl
Vocalgroup Esperanto Popkoor www.vocalgroupesperanto.nl
Sparkling People Pop- en musicalkoor www.sparkling-people.nl
Grachtenkoor Vrouwenkoor  
Gouda's Liedertafel Mannenkoor www.liedertafel.nl
Vgrdznob Mannenensemble www.vgrdznob.nl
The Lipsticks Vrouwenkoor www.thelipsticks.nl
Amazing Popkoor www.we-are-amazing.nl
Wim Egz Ensemble Ensemble www.wimegzensemble.nl
Summertime Musicalkoor www.koorsummertime.nl
Stem des Volks Gemend koor www.stemdesvolksutrecht.nl
IJsselsteins Kamerkoor Kamerkoor www.ijsselsteinskamerkoor.nl
Cantaba Vrouwenkoor www.cantaba.nl
Zangvereniging Cantando Gemend koor www.zangverenigingcantando.nl
Upstairs Close Harmony Group www.upstairsmaarssen.nl
Christelijke Oratorium Vereniging Oratoriumkoor www.cov-ijsselstein.nl
Kwasi Kloos Vocal group www.kwasikloos.nl
Zumba! Canto do Brasil Braziliaans koor www.braziliaans-koor-zumba.nl
Chr. Gem. Zangvereniging Zingt Gode Lof Gemend koor  
Wereldkoor Haarlem Wereldkoor www.wereldkoorhaarlem.com
Mannenkoor Zanglust Linschoten Mannenkoor www.zanglust.nl
Temperament Popkoor www.popkoortemperament.nl
The All Singers Vrouwenkoor www.music-4all.webnode.nl
Theaterkoor Houten Theaterkoor www.theaterkoorhouten.nl
Rebound Popkoor www.popkoorrebound.nl
Cantare Gemend koor www.cantarenieuwegein.nl
't Verzetje Gemend koor www.verzetje.org
Mixsing Popkoor www.dezangstudio.nl
Pocket Rock!t Rock koor www.pocket-rockit.com
Metallikoor Heavy Metal www.metallikoor.com
Variavocaal Popkoor www.variavocaal.nl
TimeLEZ Vocal Group www.timelez.nl
Vocalgroup Lsia Popkoor www.vocalgrouplsia.nl
De Vechtsche Parels Vrouwenkoor www.vechtscheparels.nl
Rhythm & Friends Gemend koor www.rhythmandfriends.nl

Welkom in IJsselstein

Welkom in IJsselstein

De website Uit in IJsselstein staat vol leuke uittips. Voor meer informatie kunt u ook terecht in de winkel, gevestigd in "De Poorter" aan de Overtoom 7 in IJsselstein.

Trots op onze sponsors

© 2022 Fulco's Vocaal Festival